Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları Düşürüldü

Borsa Ne İşe Yarar?

Konut kredisi faiz oranları için indirime gitme kararı alan Akbank uyguladığı konut kredisi faiz oranları ile en uygun konut kredisi veren bankalar arasına girmeyi başardı. Akbank yönetimi tarafından verilen karar doğrultusunda Akbank büyük kırmızı ev konut kredisi paketlerinde başlangıç konut kredisi faiz oranı yüzde 0,90 seviyesine çekildi.

5 Yıl Vadeli Konut Kredisi 

Toplamda ödenen faiz yükünün daha düşük olması nedeni ile pek çok kişinin tercih ettiği 60 ay vadeli konut kredisi paketlerinde uygulanan konut kredisi faiz oranları ise yüzde 0,93 seviyesine çekildi. 7 yıl vadeli konut kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin ise ödemeleri gereken konut kredisi faizi için yüzde 0,95 oranı belirlendi.

Akbank 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi 

Kredi vadesini açarak daha düşük aylık taksit tutarı belirlemek isteyen kişiler için Akbank 120 ay vadeli konut kredisi seçeneği sunarken bu vade için belirlenen kredi faiz oranı ise yüzde 0,97 oldu.

Konut Kredisi Kullan 500 Lira Chip Para Kazan!

Konut kredisi faiz oranlarını düşürmekle yetinmeyen Akbank konut kredisi kullanmak için kendi bankalarını tercih eden müşterilerine 500 liraya kadar chip para kazanma fırsatı da sunuyor. Akbank konut kredisi Samsung kampanyası kadar büyük ses getirmesi beklenen fırsatta kullanılan konut kredisinin binde beşi oranındaki tutar Axess kredi kartı kullanıcılarının hesabına chip para olarak yüklenecek.

Akbank Büyük Kırmızı Ev 

Konut kredisi kampanyaları için Akbank büyük kırmızı ev internet sitesini kullanan Akbank konut kredisi hesaplama işlemlerini de yine bu site üzerinden çok daha kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.