Akbank Kiralık Kasa Ücretleri

Kiralık kasalar her daim ihtiyaç duyulan araçlardır. Bunlar sizin her türlü değerli eşyanızı ve evraklarınızı güvenle saklayabilmenizi sağlarlar. Hemen hemen her banka gibi Akbank da kiralık kasa hizmeti vermektedir. Akbank kiralık kasa ücretlerini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Kiralık kasalar hemen hemen herkesin değerli eşyalarını ve evraklarını saklamak amacıyla ihtiyaç duyduğu araçlardır. Bu araçlar özellikle yeni evli çiftlerin çok işine yaramaktadır. Belirli bir ücret karşılığında kiraladığınız bu kasalar, eşyanızın güvene kalmanızı sağlar. Böylece değerli eşyalarınızın sürekli çalınabileceği endişesiyle yaşamazsınız. Değerli eşyalarınızı çekmeceye ya da tavan arasına koymanız onlara bir şey olmayacağı ve onların çalınmayacağı anlamına gelmemektedir. Özellikle yeni evli çiftler, evlendikleri zaman bu değerli eşyalarını nerede saklayacakları konusunda tedirginlik duyabilirler. Nitekim duymaktalardır da. Üstelik çiftler yeni taşındıkları evin ne kadar güvenli olup olmadığını da bilemeyebilirler. Bu yüzden çiftlerin çoğu işlerini şansa bırakmamak amacıyla kasa kiralamaktadırlar.

Kasa kiralamak bazı kişilerin uzak durduğu bir eylemdir. Ancak biraz düşündüğünüz zaman bunun çok mantıklı bir iş olduğu sonucuna varacaksınız. Zira evinizin güvenli olduğunu düşündüğünüz bir yerde altınlarınızı, tapularınızı ve benzeri evraklarınızı saklamanız pek mantıklı değildir. Çünkü evinize hırsız girmese bile bir doğal afet sonucunda her şeyinizi kaybetmeniz söz konusudur. Bu durumda eviniz sigortalı olsa da eşyalarınızı kurtaramazsınız. Bir sel baskını ya da yangın her şeyinizi alıp götürebilir. Yıllık kiralama ücreti çok düşük ola kasalar, içinde sakladığınız değerli eşyalarınızı kaybetmeniz durumunda yaşayacağınız kaybın yanında önemsizdir.

Akbank kiralık kasa ücretleri, kasanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Kiralık kasalar için kiralama işlemi sırasında bir depozito alınmaktadır. Bu ücret size kasanızı kapattığınız zaman iade edilmektedir. Akbank kiralık kasaların depozito tutarları 200 TL’dir. Küçük boy kasaların yıllık ücreti 325 TL, orta boy kasaların yıllık ücreti 380 TL ve büyük boy kasaların 490 TL’dir. Kiraladığınız kasanın yıllık ücreti, kasanın bağlı olduğu vadesiz Türk Lirası hesabından çekilmektedir. Bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda bu ücret kredi kartınızdan alınmaktadır. Akbank kasa kiralama hizmeti almak istediğinizde bu hizmetin verildiği bir Akbank şubesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Ucuz Uçak Bileti / Ucuz Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.