Ev sahibi olmak, artık kira ödemekten kurtulmak her insanın hayali. Vatandaşımızın bu hayalini gerçekleştirebilmesi için pek çok banka da onlara yardımcı olmak için kredi veriyor. Bunlardan biri de Akbank.

Düşük faiz oranları ile uygun geri ödeme imkanı olan Akbank konut kredilerinin bazıları kefilsiz olarak alınıyor. Bilindiği gibi bankalar ev, taşıt gibi bireysel ihtiyaç kredilerini müşterilerine vermeden önce kendilerinden bir kefil ya da teminat talip ediyor.

Mali durumunuz ve kredi notunuza göre bir değerlendirmenin ardından Akbank kefilsiz konut kredisinden faydalanabilirsiniz. Akbank konut kredileri hakkında kapsamlı bilgi almak istiyorsanız size en yakın Akbank Şubesini ziyaret edebilir, Akbank internet sitesine giriş yapabilir ya da Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kimi insan ufak bir birikimin ardından kredi çekerek ev sahibi olmaya çalışsa da kimisi uzun yıllar para biriktirip bankaya faiz ödeme derdinden kurtulmaya çalışıyor. Bu temelde zararsız görünen bir yol olsa bile; para biriktirene kadar ödenen kira bedeli, ev fiyatlarında meydana gelen artışlar evdeki hesabın çarşıya uymasını engelliyor. Bu nedenle eğer elinizde bir miktar naktiniz varsa ve bankalarda kredi çekebilecek durumdaysanız; konut kredilerinden faydalanıp yeni evinize hemen taşınabilirsiniz. Konut kredisi için önerebileceğimiz bankalardan biri de Akbank. Üstelik kefilsiz konut krediniz için de Akbank’a gidebilirsiniz!

Düşük faiz oranları ile Akbank’ın geri ödemesi kolay cazip kredilerinden yararlanmak için hemen en yakın Akbank Şubesine gidin! Dilerseniz Akbank internet sitesinde yer alan kredi talep formlarından birini doldurup not bırakın, banka yetkilileri de sizi en kısa sürede geri arasın.