Her geçen gün bir adım daha ileriye gitmeyi başaran internet teknolojisini oldukça iddialı bir şekilde kendi sistemlerine entegre eden bankalar müşterilerine çok daha iyi şartlar altında bankacılık hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Bu bankalardan biride Akbank ‘tır. Akbank direkt şubesi olarak isimlendirilen Akbank internet bankacılığı hizmeti sayesinde internet erişimine sahip olduğunuz her noktayı bir banka şubesi haline getirmeyi başarmaktadır.

Akbank Direkt Mobil 

Akbank direkt hizmetlerinden cep telefonu üzerinden de yararlanmanızı sağlamak için özenle geliştirilen Akbank direkt cep şube hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin bu uygulamayı indirmeleri ve kullanıcı adı ile kullanıcı şifresi bilgilerini doğru girerek hesaplarına ulaşmaları yeterli olacaktır.

Bunları yaptıktan sonra cebinizde bir banka şubesi taşımanız sağlanır ve belirlenen limitler dahilinde nakit para çekmek ile nakit para yatırmak dışında kalan tüm işlemleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Akbank telefon hizmetinden yararlanan kişilerin hem işlemlerini çok daha düşük masraflarla gerçekleştirmesi hem de çok daha kolay bir şekilde yapmaları sağlanır.

Akbank İnternet Bankacılığı 

Akbank internet bankacılığı hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken hemen Akbank direkt şifresi oluşturmaktır. Bu şifreyi Akbank şubeleri üzerinden alabileceğiniz gibi aynı zamanda Akbank internet sitesi üzerinden kendi şifrenizi de oluşturmanız mümkündür. Ancak bu işlemi yapabilmek için bankaya kayıtlı olan cep telefonunuz bulunması gerekir. Çünkü doğrulama kodu bu cep telefonu numarasına gönderecek olup kayıt tamamlanması için bu numaranın girilmesi gerekir.