Akbank Direkt Kredi

Borsa Ne İşe Yarar?

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine çok daha uygun koşullarda  kredi kullanma imkanı sunan Akbank aynı zamanda teknolojiyi en etkin kullanan bankalar arasında da ilk sıralarda yer almaktadır.

Özellikle de internetten kredi başvurusu ve şubesiz kredi kullandırımı konusunda öncü pek çok hizmete imza atan banka her geçen gün sunduğu bu hizmetleri geliştirmeye devam etmektedir. Akbank internet sitesi üzerinden sunulan online kredi başvuru hizmeti ise Akbank direkt kredi olarak anılmaktadır. Akbank müşterisi olan kişiler Akbank internet şubesi üzerinden direkt olarak şubeye gitmeden kredi kullanımlarını gerçekleştirme imkanına sahipken Akbank müşterisi olmayan kişiler için ise internetten kredi başvuru formu doldurulmasına izin verilmektedir.

Yapılan başvuru kimlik numarası üzerinden değerlendirilmekte olup Akbank kredi başvuru sonucu başvuru esnasında bildirilen telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilmekte olup kredi ön onayı alan kişilerin Akbank ihtiyaç kredisi evrakları ile şubeler üzerinden kredi kullandırımları sağlanmaktadır. Akbank direkt kredi başvuru reddi yaşayan kişilerin ise kredi notu sorgulaması yaparak kredi not ortalamasına göre kredi başvurularını revize ederek tekrarlamaları kredi onayı almalarını sağlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Akbank Acil Nakit

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.