Gelişen teknolojinin sunmuş olduğu imkânlarla artık bankacılık işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde, sıra beklemeden ve 24 saat boyunca yapabilirsiniz. Her bankanın ATM hizmeti bulunmaktadır ve ATM’ler ile tüm bankacılık işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank ATM’lerinden Neler Yapabilirsiniz?

Akbank müşterisi olup olmadığınıza bakılmaksızın Akbank ATM’lerinden kartınız olmadan işlem yapabilirsiniz, para yatırıp, çekebilir, bir hesaba borç ödemesi yapabilirsiniz. Akbank müşterisi iseniz kartınızla her türlü para yatırma, çekme, hesaplar arası işlemler yapabilirsiniz. ATM’ler 7/24 hizmet vermektedir bu yönüyle de insanlığa büyük kolaylık sağlamaktadır. Hafta sonu dâhil olmak üzere haftanın her günü hizmet vermektedir.

Akbank Para Yatırma Limiti Nedir?

Akbank ATM’sinde işlem yaparken 5, 10, 20, 50, 100, 200’er liralık banknotlar kullanılabilir, para yatırma haznesine tek seferde en fazla 30 adet banknot yerleştirilebilir ve işlem gerçekleştirilebilir, yaptığınız işlem anında hesabınıza geçer. Kart kullanarak para yatırma işleminde günlük limit sınırı yoktur, sınırsız para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Kartsız para yatırma işleminde ise günlük en fazla 19.990 TL.’sı olarak belirlenmiş ve sınır getirilmiştir. Akbank ATM’lerinden diğer banka müşterisi olsanız dahi işlem yapabilirsiniz, vakit kaybetmeden hızlı bankacılık hizmeti alabilirsiniz, yapmanız gereken tek işlem GİRİŞ tuşuna basıp işleme devam etmektir. Akbank ATM’leri her yerde bulabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz ATM’lerdir. İhtiyacınız olduğunda işlem yapabilir, para yatırıp çekebilirsiniz.

ATM’lerden Başka Neler Yapılabilir?

  • ATM ile hesaplar arası her türlü işlem yapılabilir,
  • Hesap bakiyeleri ve hesap özeti görülebilir,
  • Nakit avans çekebilirsiniz,
  • Her bankaya para gönderimi yapabilirsiniz.

Bankalarda sıra beklememek için, işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirebilmek için, gece gündüz para ihtiyacınız olduğunda para çekebilmek veya para gönderebilmek için ATM kolaylığını yaşayabilirsiniz. Rahat ve konforlu bankacılık hizmeti için ATM kullanım kolaylığını yaşayın