Akbank Artı Para Faizi

Borsa Ne İşe Yarar?

Özellikle de hesaptan otomatik ödeme talimatı bulunan kişiler için oldukça büyük yararlar sağlayan kredili mevduat hesapları dikkatli kullanılmalıdır. Çünkü artı para olarak ta bilinen bu hesaplardan nakit para kullanımı ile kredi kartından nakit para çekmek arasında hiçbir fark yoktur.

Akbank artı para hesabı ile banka müşterilerine hesaplarında para olmasa dahi verilen otomatik ödeme talimatlarının yerine getirilmesi, çek ödemelerinin yapılması, hesapta para olmadan havale ve EFT yapılması gibi pek çok işlemin yapılması sağlanmaktadır. Yine hesabınızda para olmasa dahi nakit para çekmenize de izin verilir.

Akbank Artı Para Ödenmezse Ne Olur?

Artı paranın ödenmemesi durumunda ilk uygulanacak olan yaptırım hesabın kullanıma kapatılmasıdır. Akbank artı para bloke edildikten sonra hesabın kullanımı kesinlikle mümkün değildir. Bu nedenle ödemelerin mutlaka düzenli olarak yapılmaya çalışılması çok önemlidir. Hesabı bloke olduğu halde bu uygulamadan haberi olmayan kişiler “Akbank artı paramı kullanamıyorum” şikayetinde bulunurken bunun nedeni genelde ödemelerde yaşanan gecikmelerdir

Akbank Taksitli Artı Para Kampanyası 

Kullanılan artı para tutarları 45 gün sonunda ödenmek zorundadır. Taksiti artı para kullanılması durumunda ise ödemelerin kolaylaştırılması sağlanır. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ve Akbank şubeleri aracılığı ile taksitlendirme yapılması mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.