Acil nakit para lazım diyen müşterileri için sınırsız bankacılık hattı üzerinden avantajlı kredi seçenekleri sunan Akbank acil nakit hattı ile oldukça iyi koşullar altında kredi kullanımını mümkün kılmaktadır.

Akbank müşterileri için sağlanan hizmet üzerinden Akbank internet şubesi kullanıcılarına hazır kredi limitleri tanımlanmakta ve bu limitler üzerinden diledikleri her an kredi kullanmalarına izin verilmektedir.

Akbank Hazır Kredi Nedir?

Sadece Akbank internet şubesi kullanıcıları için sunulan bir hizmet olan Akbank hazır kredi kişilerin kredi notu, kredi kullanım alışkanları ve aylık gelir tutarı gibi kriterlere bağlı olarak belirlenen tutardır. Bu tutar kişinin hesabına tanımlanır ve dilediği her an kullanabilmesi için hazırda tutulur.

Kişi internet şubesi üzerinden krediler bölümüne giriş yaptığı anda bu hazır kredi limitinin istediği kadarını hesabına aktarabilmektedir. Üstelik internet şubesi üzerinden giriş yapılabildiği için hafta sonu kredi bile kullanmanız mümkündür.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen ancak hazır kredi limiti tanımlı bulunmayan kişilerin ise Akbank ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Akbank internet sitesi üzerinden internetten kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Akbank SMS kredi başvurusu ve Akbank şubeleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunma hakkınız her zaman vardır.