İhtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam eden Akbank sunduğu faiz oranları ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum ya da acil paraya ihtiyacım var diyorsanız hemen Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için şimdi tam zamanı.

Düzenlenen “Kredim Akbank’ta” kampanyası kapsamında dilerseniz 3 ay ertelemeli kredi başvurusunda da bulunabilrisiniz. Kredini şimdi kullan Haziran’da öde kampanyası ile sizde 15 bin lira kredi kullanabilir aylık sadece 542 lira taksitle tüm nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Akbank müşterileri için özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında Akbank mobil bankacılık ve Akbank internet şubesi üzerinden başvurularda bulunabilir ve hemen hazır kredi limiti tutarlarınız dahilinde kredinizi hesaba aktarabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi onayı verildiği anda ilgili tutar hemen hesabınıza aktarılacaktır. Akbank 36 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 362 lira olurken, 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin ödemeleri ise aylık 180 lira olmaktadır.