36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri banka olmayı başaran Akbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çok daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlamaktadır. Akbank 10000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası ile şimdi sadece aylık 368 lira taksitle kredi kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Düzenlenen yeni kredi kampanyası ile beraber ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,35 seviyesine çekilirken yine şubeye gitmeden kredi kullanılması da mümkündür. Bunun için Akbank internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız ya da Akbant direkt kredi başvurusu için gerekli formu doldurmanız yeterlidir.

Akbank yılbaşı kredi kampanyası düzenlemek yerine mevcut ihtiyaç kredisi paketleri için kredi faiz oranı indirimine gitmeyi tercih etmektedir. Üstelik Akbank direkt ihtiyaç kredisi paketinden yararlanarak kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredi onayı almaları halinde kredi tutarları anında hesaplarına geçmektedir. Yani Akbank anında kredi veren bankalar arasında yer almakta ve anında kredi onayı ile acil para lazım diyen müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını hemen gidermelerine olanak sağlamaktadır. Akbank kredi başvurusu için 15000 lira kredi kullanmak isteyen kişiler internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurabilirken bu tutarın üzerinde olan kredi başvuruları için Akbank şubeleri üzerinden Akbank ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmanız mümkündür.