İhtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam eden Akbank şimdi al 3 ay sonra öde kampanyası ile müşterilerine 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Üstelik isteyen kişiler Kredim Akbank’ta kampanyasından yararlanarak dilerlerse 15 bin lira ihtiyaç kredisi tutarını anında banka hesaplarına aktarabiliyor.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 

Yani kredi taksit tutarını 3 ay erteleyen banka aynı zamanda şubesiz kredi kullanmanıza da olanak sağlıyor. Sizde Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için Akbank internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi Akbank mobil bankacılık, Akbank internet şubesi ve Akbank direkt bankacılık kanalları üzerinden de kredinizi kullanmanıza olanak sağlanıyor.

Kredisini şimdi kullanan kişilerin ilk ihtiyaç kredisi taksitlerini ödemeleri ise Temmuz ayına kadar uzatılabiliyor. Bu sayede kredi kullanan kişilerin maddi açıdan rahatlamaları ve bütçelerini yeniden toparladıktan sonra kredilerini ödemelerine olanak sağlanıyor.

Akbank Direkt Kredi

Akbank internet şubesi olarak ta isimlendirebileceğimiz Akbank direkt üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorum diyen kişilerin tek yapmaları gereken hesaplarına şifreleri ile giriş yapmaktır. Giriş yaptıktan sonra Akbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için krediler bölümünden adınıza tanımlı olan hazır kredi limiti dahilinde başvuruda bulunmanız mümkündür.

Akbank 15000 TL Kredi 

Banka internetten kredi kullanmak isteyen müşterilerine 36 ay vadeli 15 bin lira kredi kullanma izni uygularken daha yüksek tutarlı krediler için ise kişinin şubelerden kredi başvuru formu doldurması gerekmektedir. Banka kredi başvurusunu inceleyerek mümkün olan en kısa süre içerisinde Akbank kredi başvuru sonucu için size dönüş yapacaktır.