Bayram kredisi kullanmak isteyen kişiler için özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Akbank üstelik müşterilerine dilerlerse 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Şimdi kredi kullanan kişiler ödemelerine dilerlerse Eylül ayında başlarken bu sayede Kurban Bayramı sonrası ödemeye başlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akbank Bayram Kredisi 2018

Bayram için son derece cazip koşullar hazırlayan bankanın hiç şüphesiz müşterilerine sunduğu en büyük fırsat Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunması. Bu sayede bayrama yakın hem nakit ihtiyaçlarınızı gidermeniz sağlanıyor, hem de ödemelerinizi erteleyerek bayram arasında tekrar bir nakit sıkıntısına düşmenizi engelliyor.

Akbank Bayram Kredisi Hesaplama 

Kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken taksit tutarını hesaplamak adına Akbank kredi hesaplama makinesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank krediler bölümünden ulaşacağınız kredi hesaplama makinesini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu hesaplamanın sonunda kredi notu ortalaması puanınıza göre karar vererek başvuruda bulunmanız bayram kredisi için onay almanızı sağlayacaktır.

Akbank Bayram Kredisi Faiz & Vade Oranları

akbank bayram kredisi 2018

Akbank bayram kredisi 2018

Akbank Bayram Kredisi Başvurusu 

Akbank bayram kredisi başvurunuzu Akbank şubeleri üzerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Akbank internet şubesi müşterileri direkt olarak kredi kullanma imkanı bulunmaktadır.

Akbank ile bayramlarınız daha güzel geçirmeye hazır olun.Akbank 2016 yılında sizlere sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ile pek çok kişinin nakit ihtiyacına çözüm sağlıyor.Akbank özellikle özel dönem  ve haftalarda düzenlemiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerinin daha rahat bir şekilde kredi kullanmasını sağlıyor.

Akbank bayram kredisi , akbank tarafından müşterilerine özel olarak oluşturulmuş kredi kampanyaları arasında yer almaktadır, bu kredi paketi normal ihtiyaç kredisine göre daha uzun vade oranlarına ve daha düşük faiz oranlarına sahip olması sebebiyle pek çok kredi kullanmak isteyenler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Akbank bayram kredisi 2018 hakkında detaylı bilgiyi isterseniz akbank’ın size en yakın şubelerinden öğrenebilir veya daha önceden yapmış olduğunuzun başvuru durumunu sorgulayabilirsiniz, ayrıca akbank’ın telefon bankacılık numarası olan ” 444 25 25 / 0850 222 25 25 ” numaralarından aynı şekilde kredi başvurusundan bulunabilir veya tüm bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca akbank üzerinden diğer pek çok avantajlı krediyi inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank her türlü kredi kampanyasında öncelik olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterileri için en iyi çözümleri sunmuştur.