Bayram kredisi kullanmak isteyen kişiler için özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Akbank üstelik müşterilerine dilerlerse 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Şimdi kredi kullanan kişiler ödemelerine dilerlerse Eylül ayında başlarken bu sayede Kurban Bayramı sonrası ödemeye başlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akbank Bayram Kredisi 2016

Bayram için son derece cazip koşullar hazırlayan bankanın hiç şüphesiz müşterilerine sunduğu en büyük fırsat Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunması. Bu sayede bayrama yakın hem nakit ihtiyaçlarınızı gidermeniz sağlanıyor, hem de ödemelerinizi erteleyerek bayram arasında tekrar bir nakit sıkıntısına düşmenizi engelliyor.

Akbank Bayram Kredisi Hesaplama 

Kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken taksit tutarını hesaplamak adına Akbank kredi hesaplama makinesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank krediler bölümünden ulaşacağınız kredi hesaplama makinesini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu hesaplamanın sonunda kredi notu ortalaması puanınıza göre karar vererek başvuruda bulunmanız bayram kredisi için onay almanızı sağlayacaktır.

Akbank Bayram Kredisi Başvurusu 

Akbank bayram kredisi başvurunuzu Akbank şubeleri üzerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Akbank internet şubesi müşterileri direkt olarak kredi kullanma imkanı bulunmaktadır.