Çok acil para bulmam lazım diyorsanız sizde hemen Denizbank taksitli nakit avans fırsatından yararlanarak uygun koşullarda ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Denizbank kredi kartı kullanıcıları için özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında 9 ay taksitle 1500 TL nakit para çekebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans 

Kredi kartından taksitli nakit avans kullanmak isteyen kişiler için özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında 9 ay vadeli borçlanma imkanı sunuluyor. Bu sayede kısa vadeli düşük tutarlı nakit ihtiyaçlar için kredi kullanma prosedürleri ile uğraşılmasına gerek kalmıyor.

Taksitli Nakit Avans Başvurusu

  • Kredi kartından taksitli nakit avans kullanmak isteyen kişiler kredi kartları ile tüm Denizbank ATM leri üzerinden taksitli nakit avans çekme işlemlerini gerçekleştirme imkanına sahiptirler. Bunun için ATM’ye kredi kartınızı taktıktan sonra menüden taksitli nakit avans butonunu tıklayıp açılan bölümde vade ve tutar bilgilerini seçmeniz yeterlidir.
  • Buna ek olarak büyük harflerle PARA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son  6 rakamını ve kullanmak istediğiniz tutarı yazıp 3280 numarasına kısa mesaj göndermeniz halinde taksitli nakit avans kullanmanız mümkün olacaktır.
  • Tüm Denizbank şubeleri ve Denizbank iletişim merkezi numarası olan 444 0 800 numaralı hattan taksitli nakit avans başvurularınızı yapabilirsiniz.