Acil Kredi Lazım Bankalar Kredi Vermiyor

Borsa Ne İşe Yarar?

Acil Kredi Lazım Bankalar Kredi Vermiyor ise bu yazımız tam size göre, Bankaların kredi kullanmak isteyen müşterilerinden talep ettikleri en önemli veri kredi notu ortalamalarının yüksek olmasıdır. Kredi notu düşük olan, kara listede olan ya da aylık düzenli bir gelire sahip olmayan kişilere ise kredi onayı verilmez.

Kredi başvurum reddedildi diyen kişilerin ilk önce kredi başvuru red nedeni hakkında bilgi edinmesi gerekir. Acil para lazım diyorsanız ve banka kredi vermiyor şikayetinde bulunuyorsanız ilk yapmanız gereken kredi notu hesaplaması işlemidir. Bu hesaplama işleminin sonucunda kredi notu düşük seviyede çıkarsa bu durumda yapmanız gereken kredi notunu yükseltmek için girişimlerde bulunmak olmalıdır.

Bazen kredi notu yüksek olmasına rağmen kredi onayı alınamaz. Kredi notum yüksek ama kredi alamıyorum diyen kişilerin ise aylık gelirleri ile kullanmak istedikleri kredinin aylık ödeme tutarları arasında dengesizlik olduğu için banka kredi vermeyebilir. Yani kredi notunuz ne kadar yüksek olursa olsun aylık belgelenebilir geliriniz 1.500 lira ise aylık ödemesi 750 lirayı aşan bir kredi onayı almanız mümkün değildir. Yani kredi notu tek başına kredi onayı için yeterli değildir, sadece destekleyicidir. Acil para lazım diyorsanız ve bankalar kredi vermiyor ise bu durumda kredi kartından taksitli nakit avans çekmek ya da kredi kartından taksitle altın satın alarak bu altınları daha sonra bozdurarak nakit ihtiyacınızı gidermeniz mümkündür.

4 YORUMLAR

  1. merhaba edirneliyim 1650 tl + sıgorta gelir belgeli maasım var daha once ufak bır borc yuzunden yapılandırmaya gırmıstım yasal takıbe gırmedım ama borcumu odedım fakat bankalar vermıyor bana 2 gun ıcınde 15-20000 tl kredı cıkartabılcek yada para verebılcek varmı her ay 1000 tl olarak oderım 5437225746 faızı vadesı sorun degıl

  2. Kredisi çıkmayana kredi üstüne kredi alamayana kredi puanı düşük olana takibi icrayı hacizi kapatıp düzenli kart kullanana araç kredisi alamayana konutun tamamına kredi isteyene plt den maaş alan emekliye maaşında icra dahi olsa kredi konusunda yardimci olunur.
    İletişim face;serkan_06.06@outlook.com
    Not;önden ödeme isteyene kesinlikle itimat etmeyiniz

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.