Acil para ihtiyacı duyan kişilere bankalar pek çok kredi seçeneği sunarken özellikle de 5 bin lira kredi seçeneğinde son derece özel fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsatlar arasından seçimde bulunulurken kredi karşılaştırma işlemini yapmanız ve en uygun ihtiyaç kredisi veren banka seçeneğini belirlemeniz çok önemlidir.

ING Bank 5000 TL Kredi Başvurusu

En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları ile dikkat çeken ING Bank 5 bin TL kredi kullanmak isteyen müşterilerine 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunmaktadır. ING Bank 5 Bin TL kredi kullanmak isteyen müşterilerine 48 ay vadeli kredi kullanmak istemeleri durumunda sadece 148,38 lira aylık ödeme ile acil nakit para bulma fırsatı sunmaktadır. ING Bank kredi dosya masrafı olarak ise sadece 25 lira talep etmektedir.

İş Bankası 5000 TL Kredi 

İş Bankası 48 ay vadeli 5000 TL kredi kullanmak isteyen müşterilerine özel olarak ihtiyaç kredisi faiz oranları için yüzde 1,24 seviyesini kullanırken ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemesi ise 146,50 lira oluyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için internetten kredi başvurusu ve SM kredi başvurusu gibi farklı pek çok kolaylık sunuyor. Ancak banka düşük kredi notuna kredi onayı verilmesi konusunda müşterilerini oldukça zorluyor.

Garanti Bankası 5000 TL Kredi 

Acil para arıyorum diyen müşterilerine dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sağlayan Garanti Bankası 5000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine yüzde 1,69 faiz oranı seçeneği sunmaktadır. Garanti Bankası 48 ay vadeli kredi kullanan kişilerin aylık ödemesini ise 163,94 lira olarak gerçekleştirmektedir.