Acil 1000 TL Lazım

Borsa Ne İşe Yarar?

Acil nakit para arıyorum diyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen tutarlardan biri olan bin lira genelde taksitli nakit avans olarak kredi  kartları üzerinden karşılanmaktadır. Ancak kredi kartı kullanmıyorum diyen kişiler için bu tutarın karşılanması biraz zordur. Çünkü pek çok banka ihtiyaç kredisi limitlerini yaklaşık 3 bin lira seviyesinden başlatmakta ve 1000 TL kredi kullanımına olumlu bakmamaktadır. Bunun nedeni tutarın düşük olmasıdır.

1000 TL Kredi 12 Ay

12 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan bin lira kredi fırsatı vadenin kısa olması nedeni ile son derece cazip koşullara sahiptir.

Garanti Bankası 1000 TL Kredi Kampanyası 

Garanti 1000 TL kredi kampanyası ile aylık sadece 96 lira ödeyerek nakit ihtiyaçlarınızı hemen giderebilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanan kişilerden Garanti dosya masrafı olarak sadece 5 lira tahsil ederken kredi sigorta ücreti olarak 15 lira tahsil edilmektedir. Kampanyadan yararlanan kişiler için ise uygulanan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi dosya masrafı yüzde 1.89 olarak belirlenmektedir.

Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans Kullanmak

Kredi kartı kullanıcılarının acil nakit ihtiyaçları için tercih ettikleri yöntemlerden biri de taksitli nakit avans kullanmaktadır.

Kredi kartından bin lira çekmek isteyen kişilerin taksitli nakit avans işleminden yararlanmaları halinde ödeyecekleri tutar bankanın 9 aya kadar vade seçeneği sunması nedeni ile aylık 125 liradır. Bu şekilde nakit avans kullanacak kişiler için uygulanan kredi faiz oranı ise yaklaşık yüzde 2 seviyesinde olduğu için ihtiyaç kredisi kullanılması daha fazla önerilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   İhtiyaç Kredisinde Yapılandırma Var Mı?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.