Abank Konut Kredisi Kampanyası

Borsa Ne İşe Yarar?

Konut kredisi faiz oranları için indirim kararı veren Alternatif Bank konut kredisi kampanyası ile kaçırmamanız gereken fırsatlar sunuyor. Düzenlenen kampanya kapsamında Abank konut kredisi faizleri için uyguladığı başlangıcı yüzde 0,89 seviyesine çekiyor. Bunun yanı sıra banka 120 ay vadeli konut kredisi kullandırıyor.

120 Ay Vadeli Konut Kredisi 

Uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere hitap eden banka 120 ay vadeli konut kredisi kullandırırken kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişilere bu imkanı sağlıyor. 100 bin TL konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin 120 ay vadeyi tercih etmeleri durumunda aylık ödemeleri 1.504 lira olurken 60 ay vadeli konut kredisi kullanan kişilere ise sunulan seçenek ise yüzde 0,95 konut kredisi faiz oranı ile aylık ödemeleri 2 bin 194 liraya çekiyor.

Abank Konut Kredisi Hesaplama 

Kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödeyeceğiniz aylık konut kredisi taksit tutarını belirlemek için Abank internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz kredi hesaplama makinesi size yardımcı olacaktır. Kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve kredi vadesi seçeneklerini girmeniz durumunda ödemeniz gereken aylık taksit tutarını büyük bir kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Konut Kredisi Faiz Oranları 

Bankalar tarafından uygulanan konut kredisi faiz oranları seçilen vadeye bağlı olarak belirlenmekte olup vade kısaldıkça konut kredisi faiz oranı düşer. Bu nedenle mümkün oldukça kısa olan vade sürelerinin belirlenmesi gerekir. Ancak bunu yaparken bir süre sonra “konut kredimi ödeyemiyorum” dememek için aylık taksit tutarı da geliriniz ile orantılı olmalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   İpotekli Konut Satışı Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.