En kolay kredi veren bankalar sıralamasında düşük kredi notuna kredi vermesi nedeni ile üst basamaklarda yer almayı başaran ABank ihtiyaç kredisi paketlerinde uyguladığı düşük kredi faiz oranları ile beğenilmektedir.

36 Ay Vadeli 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi 

ABank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok talep ettikleri kredi paketlerinden biri olan 36 ay vadeli 10000 TL kredi paketidir. Bu kredi tutarı ve kredi vadesi için uyguladığı ABank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,27 ‘dir. Kredi onayı alan kişilerin aylık ödemelere ise 362,90 lira olmaktadır.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 

Banka yapılan son yasal düzenlemeler ile beraber 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasına katılırken vadenin uzaması kredi kullanan kişilere daha düşük aylık taksit tutarı ödeme imkanı sağlamaktadır.

ABank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

Bankadan kredi kullanmak isteyen kişilerin ABank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurma imkanı bulunurken aynı zamanda internetten kredi başvurusu için de bankanın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Buna ek olarak ABank müşterisi olan kişilerin internet şubesi üzerinden direkt kredi kullanmak için hazır kredi limitleri bulunmakta olup bu tutarın hesaba aktarılması için onay verilmesi yeterlidir.