Yeni çıkarılan kanun ile beraber bankalar ihtiyaç kredisinde en uzun vade sınırlamasını 48 aya çıkarırken 48 ay vadeli kredi veren bankalar müşterilerine pek çok seçenek sunuyor. 7 Bin TL kredi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödeme tutarını azaltmak için 48 ay vadeli kredi kullanmaları mümkün oluyor. 7000 TL Kredi 48 Ay vadeli olarak kullanılabiliyor.

ING Bank 48 Ay Vadeli 7000 TL Kredi 

48 ay vadeli kredi kullanmak isteyen müşterilerine son derece cazip seçenekler sunan ING Bank ihtiyaç kredisi paketinde müşterilerine yüzde 1,09 gibi son derece uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı sunmaktadır. ING Bank 7 bin lira kredi kullanan müşterilerine 48 ay vadeyi tercih etmeleri durumunda aylık ödemesi sadece 197 lira olarak kredi kullandırıyor.

İş Bankası 48 Ay Vadeli 7000 TL Kredi 

İhtiyaç kredisi paketlerinde 48 ay vade seçeneği sunan banka 7000 lira kredi kullanmak isteyen müşterilerine aylık ödemesi 201 lira olan kredi paketini kullandırmaktadır. Yine krediye özel olarak kredi dosya masrafı olarak sadece 35 lira tahsil edilmektedir.

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi Paketi 

Masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere özel olarak hazırlanan enpara ihtiyaç kredisi paketinde 48 ay vadeli olarak kredi kullandırılırken kredinin aylık ödemesi 210 lira talep edilmektedir. Enpara kredi başvurusu için bankanın internet sitesi üzerinden online kredi başvuru formu doldurulması yeterlidir.