Okul masrafları, yazın keyifli bir tatil, yeni bir salon dekorasyonu, hastane masrafları, düğün ya da balayı gibi masraflar için etraftan borç aramak yerine bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Bankaların sunduğu kampanyalar kapsamında, acil nakit ihtiyaçlarınız için sadece 5 dakikada kredi onayınız cebinize gelir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan, kefilsiz, teminatsız kredi kullanabilirsiniz. Peki hangi bankalar 5 dakikada kredi veriyor?

Garanti Bankası

Bankanın müşterisi olsanız da olmasanız da Garanti Bankası, sadece 5 dakikada onaylanan kredi imkanı sunuyor. Türkiye’nin en hızlı kredi veren bankaları arasında yer alan Garanti’nin 5 dakikada kredi kampanyasına başvurmak için 444 0 335 Alo Garanti’yi arayabilir, TC kimlik no boşluk kredi tutarını yazıp 3390’a SMS gönderebilir, internetten başvuru yapabilir,Garanti Bankası Paramatik’lerinden ya da Facebook Garanti Bankası sayfasından kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesinden ya da SMS ile yapacağınız hızlı kredi başvuruları, onaylandığında, şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza gönderilir.

DenizBank

Kefilsiz, belgeler ile uğraşmak zorunda kalmadan hızlı kredi başvurusu Denizbank’ta. Sadece 5 dakikada cevaplanan kredi ihtiyaçlarınız için üst limit 15.000 TL’dir. 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi veren banka,  %1,79’dan başlayan faiz oranları sunuyor. Web’de Kredi başvurusu için bankanın internet adresine giriş yaptıktan sonra kampanyalar/tüketici kredileri bölümünden Cebimde Kredi Kampanyası sayfasına gelerek “hemen başvur” butonundan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile başvuru için Kredim boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. 5 dakikada kredi cevabınız cebinizde. Cebimde kredi için 55.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde, size en yakın Denizbank şubesine nüfus kağıdınızla gitmeniz yeterli.

Vakıfbank

Cep telefonundan, internetten ya da Vakıfbank ATM’lerinden gerçekleştireceğiniz hızlı kredi başvurusunun cevabı yalnızca 5 dakika içinde cebinizde. Gelirini belgeleyebilen, 18 yaşından büyük T.C vatandaşları, 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilirler. Cepten başvuru için TC kimlik no boşluk almak istediğiniz kredi miktarı ve aylık toplam geliriniz ile birlikte 5724’e SMS gönderebilirsiniz. Başvurusu onaylanan tüketiciler, 10 gün içinde herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek kredilerini alabilirler.

Ziraat Bankası

5 dakikada kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, gelirini belgeleyebilen ve kredi notu başvurunun onaylanması için yeterli olan 18 yaşından büyük TC vatandaşlarına 25.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için hızlı kredi imkanı sunuyor. SMS ya da WEB’den başvurabilirsiniz. Sadece 5 dakika içinde kredi cevabınız cebinizde. Başvuru için; almak istediğiniz kredi tutarı, TC kimlik numaranız ve aylık gelirinizi 4747’e SMS gönderebilirsiniz.

İş Bankası

Türkiye’nin en çok kredi veren bankalarından biri olan İş Bankası da hızlı kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Cepten, şubelerden ya da İş Bankası internet bankacılığından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nakit boşluk TC kimlik no boşluk almak istediğiniz kredi tutarı boşluk aylık geliriniz ile birlikte 4402’e SMS gönderebilirsiniz. Kredi cevabınız 5 dakikada cebinizde.