Acil para lazım diyen kişilerin en çok bulmak istedikleri tutar olan 5 bin lira para bugün pek çok banka tarafından da kredi kampanyalarına konu olmaktadır. Kolay para bulmak isteyen kişilere bankalar hazır kredi limitleri tanımlayarak internet şubesi müşterilerinin direkt olarak paralarını kendi hesaplarına aktarmalarını sağlamaktır.

5000 TL Kredi

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi türleri arasında yer alan 5 bin lira ihtiyaç kredisi aynı zamanda bankaların kolay kredi onayı verdikleri bir tutar olarak öne çıkmaktadır. 36 ay vadeli 5000 TL kredi kullanan kişilerin aylık ödemeleri gereken tutar yaklaşık 185 lira olurken bu nedenle asgari ücretle çalışanlara kredi kullanma imkanı da sunulmakta ve kredi başvuruları onaylanmaktadır.

Hazır Kredi Limiti 

Günümüzde en kolay kredi kullanma yöntemi olarak kabul edilen hazır kredi limitleri bankalar tarafından kredi notu yüksek olan müşterilerine tanımlanan özel limitlerdir. Bu sayede internet şubesi kullanıcılarına şubeye gitmeden kredi kullanma imkanı yakalar. Sizde internet şubesi kullanıyorsanız hemen hesabınıza giriş yapabilir, giriş yaptıktan sonra krediler bölümünde adınıza böyle bir kredi tanımlanıp tanımlanmadığını görebilirsiniz. Hazır kredi limitiniz bulunuyor ise bu tutardan istediğiniz kadarını vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz.

Kredi Kartından Taksitli Nakit Avans Çekmek 

Günümüzde bankalar taksitli nakit avans hizmeti sunmakta olup bu sayede kredi kartı kullanan müşterilerinin kredi başvuru işlemleri ile uğraşmadan kolay bir şekilde acil para ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamaktadır. Sizde kredi kartı kullanıyorsanız hemen kredi kartından taksitli nakit avans çekerek acil para ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.