Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklamaların ardından bankalar birbiri ardına 48 ay vadeli kredi kullandırmaya başladı. Bazı bankalar ise hala ihtiyaç kredisinde vade sınırı olarak 36 ay vade sınırını kullanmaya devam ediyor. Bu nedenle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin öncelikle bankaların ihtiyaç kredisi sınırının sorgulanması gerekiyor.

Akbank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 

48 ay vadeli kredi veren bankalar arasında yer alan Akbank ihtiyaç kredisi paketleri ile müşterilerine daha kolay ödeme imkanı sağlamaktadır.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine internetten kredi kullanma kolaylığı da tanıyan banka SMS kredi başvurularında da 48 ay vade seçeneği sunmaktadır.

Odeabank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 

En kolay kredi veren bankalar arasında bulunan Odeabank 48 ay vadeli kredi kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Üstelik Odeabank çat kapı kredi kampanyası ile müşterilerine şubeye gelmeden kredi kullanma kolaylığı da sağlıyor.

Bunun için Odeabank SMS kredi başvurusu için büyük harflerle CATKAPI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı da mesajınıza ekleyerek oluşturduğunuz mesajı 8444 numarasına göndermeniz yeterli oluyor. Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde İstanbul’da oturan kişilerin şubeye gelmeden kredi kullandırımları tamamlanıyor.