İhtiyaç kredisi denince ilk gelen vade oranlarıdır diyebiliriz, işte bu sebeple bugünkü yazımızda sizlere  48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankaları   inceleyeceğiz. Günümüzde pek çok banka müşterilerine farklı vade ve farklı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi hizmeti sunmaktadır.Bu kredi kampanyalarını birbirinden ayıran en büyük etmen ise ay ödeme tutarı ve vade oranlarıdır diyebiliriz.

Bir ihtiyaç kredisinde en önemli etmen vade oranıdır diyebiliriz çünkü vade oranı ne kadar yüksek olursa aylık ödeyeceğiniz tutarda o kadar çok düşük olur ama buna ters oranla toplam ödenecek tutarında faiz oranı o kadar yüksek olacaktır.

Günümüzde 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankaları listeleyecek olursak şu şekilde olur;

  • Garanti Bankası
  • Yapı Kredi
  • Finansbank
  • Ziraat bankası
  • Odeabank
  • Vakıfbank

yukardaki bankalardan sizlerde 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.Bankaların diğer kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiyi isterseniz bankaların internet siteleri üzerinden öğrenebilir veya daha önceden kredi başvurusu yapmışsanız bu kredinin durumunu sorgulayabilirsiniz.Ayrıca bankaların size en yakın şubeleri üzerinden krediler hakkında bilgi alabilir veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca günümüzde bankalar telefon bankacılığı hizmeti sayesinde tüm bankacılık işlemleri size bir telefon kadar yakında telefon bankacılığı ile tüm eft,havale, kredi vb.. gibi işlemleri 7 / 24 yapabilir ve hizmet alabilirsiniz.Telefon bankacılığında müşteri hizmetleri görevlisi ile kolaylıkla işlemlerinizde yardımda alabilirsiniz.