Bankalardan kredi kullanmak isteyen kişilerin kaçırmaması gereken son derece özel bir dönem başlıyor. Bankalar yılbaşı kredi kampanyaları ile müşterilerine çok daha cazip koşullarda ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sağlarken aynı zamanda faizsiz ihtiyaç kredisi ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi gibi farklı seçenekler de sunulmaktadır.

Yılbaşı Kredisi 

2017 yılına sayılı günler kala bankaların yeni yıl kredileri için tanıtımları da tüm hızı ile devam ediyor. Bankaların yeniyıl ihtiyaç kredileri arasında faizsiz kredi desteğinden dosya masrafsız kredi desteğine kadar pek çok seçenek sunulurken aynı zamanda düşük kredi notuna kredi kullanılması da mümkün kılınıyor. Bu sayede yeni yıla yepyeni bir başlangıç ile girmeniz güvence altına alınıyor.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi 

Yeni yapılan yasal düzenleme ile beraber ihtiyaç kredisinde en uzun vade olarak 48 ay vade sınırı uygulamaya başlanırken 72 ay vadeli kredi olarak bilinen kampanya ise borç yapılandırma kredisi kullanmak isteyen kişilere sunulmaktadır. Daha kolay şekilde ödeme planı oluşturulması nedeni ile pek çok kişi 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak yerine 48 ay vadeli kredi kullanmayı tercih etmektedir.

En Uygun Yılbaşı / Yeniyıl Kredisi Kampanyası Hangi Bankada?

Yeni yıla yepyeni bir başlangıç yapmak, borçları kapatmak, evinizi yenilemek ya da istediğiniz tadilatları yapmak için kullanabileceğiniz yılbaşı kredi kampanyaları ile 2017 yılında hedeflerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bankalar birbiri ardına yeni yıl kredisi kampanyalarını duyurmaya devam ederken en uygun ihtiyaç kredisi veren bankanın belirlenmesinde kredi faiz oranları kadar kredi dosya masrafı gibi giderlerin de hesaplamaya dahil edilmesi önemlidir.