En kolay kredi veren bankalar sıralamasında ilk sıralarda yer alan Odeabank düşük olan şube sayısı nedeni ile müşteri hizmetleri telefon hattı oldukça yoğun olan bir bankadır. Kredi notu düşük olanlara kredi veren banka bu nedenle oldukça yüksek sayıda kredi başvurusu alabilmektedir.

Odeabank İletişim Merkezi

Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası olarak 444 8 444 telefon numarasının yanı sıra 0850 222 84 44 numarasını da kullanabilmektedir. Ancak numaraların son derece yoğun aranması nedeni ile sistemde müşteri temsilcisine bağlanmak için oldukça uzun bir süre beklenilmesi gerekebilmektedir.

Odeabank müşteri hizmetleri telefonuna bağlanmak için Odeabank bankamatik kartı ya da Odeabank kredi kartı numarası ve şifrenizi girmeniz de yeterlidir. Yani Odeabank müşteri numarası bilginizin olması zorunlu değildir.

Odeabank Müşteri Temsilcisi

Müşteri temsilcisi hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin telefonda uzun süre beklemek istememeleri durumunda online hizmetten yararlanmanız da mümkündür. Bunun için Odeabank internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bölümünden Odeabank görüntülü arama linkini tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede müşteri temsilcisi ile internet üzerinden görüntülü konuşma yaparak hiçbir ücret ödemeden işlemlerinizi yapmanız mümkün olacaktır.