Türkiye’nin en büyük ve en güçlü kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası yapılan başarılı girişimler sonucunda artık çok daha yüksek kaliteli hizmeti garanti altına almaktadır. Artan müşteri sayısını başarılı şekilde tolere eden banka bu sayede yükselen müşteri potansiyeline rağmen hizmet kalitesinde hiçbir olumsuzluğa izin vermemektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 

Bankaların müşteri hizmetleri telefon numaraları arasında Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olarak 444 00 00 numarasını kullanmaktadır. Ziraat Bankası müşteri hiz servislerinden yararlanmak isteyen kişilerin bu numarayı aramaları ve sesli yanıt sistemi üzerinden ilgili tuşlamaları yaparak müşteri temsilcisine bağlanmaları mümkündür.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlan 

Müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişilerin mutlaka 444 00 00 numaralı telefondan ya da 0850 220 00 00 numaralı hattan bankayı aramaları gerekmektedir. Bu arama sonucunda bankanın sesli yanıt sistemine ulaşmış olursunuz. Sesli yanıt sistemi üzerinden ilk olarak Ziraat Bankası müşteri numarası ve şifrenizi tıklamanız istenir.

Bu tıklama sonucunda menüye ulaşırsınız. İlgili tuşlamaları yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri temsilcisine bağlanmak için bir dizi karışık tuşlama yapmanız gerekir ve her menü için bu tuşlama seçenekleri farklılıklar göstermektedir.