Müşteri hizmetleri nedeni ile en çok şikayet alan bankalardan biri olan Yapı Kredi son derece uzun olan bekleme sürelerinden dolayı oldukça büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Müşteri temsilcisi sayısını arttırmasına rağmen müşterilerinin büyük bir çoğunluğunun hala telefon numarası üzerinden hizmet almaya çalışması nedeni ile banka oluşan yoğunluk sorununu bir türlü çözememektedir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2016

Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen kişilere bu hak sadece kredi kartlarını kaybetmeleri ya da hesaplarından kendi bilgileri dışında para çıkışı olması halinde sağlanmaktadır. Başka hiçbir şekilde direk bağlanmanız söz konusu değildir. Bu iki menüyü amacı dışında kullanmanız durumunda ise bağlandığınız anda müşteri temsilcisi hemen telefonu kapatacak ve bu kanal üzerinden sadece bu 2 işlemin yapılabileceğini söyleyecektir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Kısayol 2016

Banka internet üzerinden tuşlanacak olan numaraların yayımlanması nedeni ile müşteri hizmetleri kısayol tuşlamalarını sürekli değiştirmektedir. Bu nedenle yapacağınız işleme göre ilgili tuşlamaları yapmanız çok önemlidir. Aksi halde hem çok daha uzun süre beklemeniz gerekecek hem de yanlış yere bağlanmanız durumunda uzun bekleme süresine rağmen telefonunuz kapatılacaktır.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

Yapı Kredi 444 0 444 numaralı telefon üzerinden hizmet almanız mümkündür. Bunun yanı sıra hizmetten yararlanmak için Yapı Kredi Bankası online müşteri temsilcisi hizmetinden yararlanmanız gerekir. Yapı Kredi online müşteri hizmetleri servisine bankanın internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.