Acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolay kredi seçeneği Halkbank’ta. Uygun faiz ve ödeme seçenekleri ile kredi başvurunuz sadece 5 dakikada onaylanır. Üstelik kredinizi almak için şubeye kadar gitmeniz de gerekmez. Eğer bankanın müşterisi iseniz ve WEB’den ya da SMS ile kredi başvurusu yaparsanız, onaylanan krediniz banka hesabınıza yatırılır. 36 aya varan vade seçenekleri ile 3000 TL kredi almak isteyenler için gerekli olan şartlar şöyle;

  • Kredi notunun yüksek olması. Bankalar, kredi notu orta riskli ve çok riskli olan gruptaki tüketicilere kredi vermeye çekinirler. Halkbank, kredi notu düşük tüketicilere çoğu zaman kefilsiz kredi vermiyor.
  • Gelir belgesi sunabilmeniz gerekiyor. Eğer en az 6 aydır maaşlı bir işte çalışmıyorsanız, kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

3000 TL ihtiyaç kredisi başvuruları, çalışan kişiler için genellikle olumlu sonuçlanıyor. Kefilsiz, teminatsız kredi seçeneği ile Halkbank, 3000 TL için 12, 18,24 ve 36 ay vade seçenekleri ile geri ödeme imkanı sunuyor. Dosya masrafsız, aylık %1,35 faiz oranı ile 3000 TL kredi için 12 aylık taksitler 277 TL ve toplam geri ödeme tutarı 3325 TL’dir. 24 ay vade seçeneğinde aylık taksitler 151 TL ve toplam geri ödeme 3644 TL ve son olarak 36 ay vadede aylık taksitler 110 TL, toplam geri ödeme 3983 TL’dir.

Halkbank’tan kredi almak istiyor ve kredi miktarına göre taksit tutarınızı hesaplamak istiyorsanız bankanın resmi sitesine giriş yaparak “kredi hesaplama” sayfasından kredi vadesi ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeyeceğiniz tutarı öğrenebilirsiniz.