3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Kampanyası

Taşıt kredisi kampanyaları yeni bir otomobil almak isteyenlerin büyük bir merakla beklediği kampanyalardır. Üç ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak için yazımızı okuyun.

Üç ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyaları bankalar tarafından belirli dönemlerde ve kısa süreli olarak yapıldığı için kredi almak isteyenler bunları kaçırmak istemezler. Bu yazımızda işte böyle bir taşıt kampanyasından sizi haberdar edeceğiz.

Taşıt kredisi kampanyaları düşük faizli ve avantajlı kredi kampanyalarıdır. Ancak bu kampanyanın bir artısı da üç ay ertelemeli olarak verilmesidir. Kampanyayı yapan banka Vakıfbank, yeni yıla özel sıfır kilometre otomobil kredisi başlığı altında bu krediyi vermektedir. 48 aya varan vade seçenekleri sunan ve yüzde 1,11’den başlayan faiz oranlarına sahip olan bu kredi sayesinde istediğiniz sıfır kilometre otomobile sahip olmanız mümkün.

Üç Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Kredinizi üç ay ödeme yapmadan alabilir, sonraki aylarda geri ödemeyi aylık eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz. Ancak geri ödeme konusunda banka size üç seçenek daha sunmaktadır. Bu seçenekler, ödemelerinizi üç ayda bir taksitli yapmak, değişken taksitli olarak yapmak ya da son taksidi balon ödemeli yapmaktır. Bu kampanyadan yararlanmak isterseniz yazımızın devamında yer alan başvuru adımlarını izleyebilirsiniz.

Öncelikle kampanya koşulları hakkında bilgi sahibi olmanızda yarar vardır. Üç ay ertelemeli sıfır kilometre otomobil kampanyası ile fatura değeri 50 bin  TL’yi aşan otomobillerde söz konusu tutarın 50 bin TL’ye kadar olan kısmının 70’ine kadar kredi alınabilmekte ve 50 bin TL’nin üstüne çıkan kısmının yüzde 50’sine kadar kredi alınabilmektedir. Aylık yüzde 1,11 faiz oranı ve 48 aya varan seçenekler mevcuttur. Hayat sigortası zorunluluğu yoktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kimler Emlak Vergisi Ödemez?

Üç Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Siz de sıfır kilometre bir otomobil almak istiyorsanız üç ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyasından yararlanabilir, ödemenizi üç ay sonra belirtilen seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz. Bu krediye uygulanan en yüksek faiz oranı seçtiğiniz vadeye ve ödeme planına göre yüzde 1,13 olmaktadır.

Vakıfbank üç ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyası başvurusu için yapmanız gerekenler standart başvuru evraklarına ek olarak otomobile ait evrakları, nihai fatura değerini gösterir belgeyi ve bankanın talep edeceği diğer belgeleri yanınızda bulundurarak bir Vakıfbank şubesini ziyaret etmektir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.