Bankaların kredi kampanyaları takip edilerek çok daha avantajlı koşullarda kredi kullanılması mümkündür. Bu nedenle özellikle de kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin kredi kampanyaları 2017 duyurularını yakından takip ederek en avantajlı dönemde kredi kullanmaları gerekmektedir. Yine bazı bankalar ertelemeli krediler kullanarak ödeme konusunda da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Peki, 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri?

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi 

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan ING Bank ihtiyaç kredisi paketinde müşterilerine düşük kredi faiz oranları ile ötelemeli kredi kullanımında da cazip seçenekler sunmaktadır.

Bankanın internet sitesi üzerinden ING Bank 3 ay ertelemeli kredi hesaplama işlemlerinizi yapmanıza izin verilmektedir. ING Bank internet şubesi ve ING Bank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız ve size özel kredi tekliflerini değerlendirmeniz mümkündür.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi 

İnternetten kredi kullanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankaların arasında yer alan TEB 3 ay ertelemeli kredi kullandırımında bulunmaktadır. Bu kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin TEB internet sitesi, TEB internet şubesi, TEB SMS kredi ve TEB şubeleri üzerinden kredi başvurularını yapmalarına olanak sağlanmaktadır.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi 

3 ay ertelemeli kredi Finansbank tarafından da kullandırılmakta olup bu kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin Finansbank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 48 ay vadeli kredi kullanmak istemeleri durumunda 45 ay vadeli kredi kullanımına izin verilmektedir.