Konut kredisi kullanmak isteyen kişiler için önemli olan konulardan biride en uygun konut kredisi veren banka üzerinden kredi kullanabilmektir. Uzun vadeli krediler olduğu için ne yazık ki kredi faiz oranları arasında yaşanan küçük oynamalar dahi toplamda kredi kullanan kişinin büyük miktarda fazla para ödemesine neden olmaktadır.

Konut kredileri yüksekken kredi kullanmalı mı sorusunun ise farklı yanıtları bulunur. Önemli olan kişinin satın almak istediği uygun evi bulmasıdır. Çünkü kredi kullanmaktan daha zor olan bir şey varsa bu da kişinin tam aradığı evi bulmasıdır. Bu evi bulan kişi hiç düşünmeden kredi kullanmalıdır.

Çünkü konut kredisi faiz oranları düştü haberinin gelmesi ile beraber kişinin konut kredisi yapılandırma başvurusunda bulunarak kredi faizini güncelleyerek yeniden düşürmesi mümkündür. Ancak bu süreçte yine tam kriterlerinize uyan bir evi bulmanız oldukça zorlaşır. Çünkü konut kredisi faiz oranları düştüğü anda konut satışları yükselir ve artan talebe bağlı olarak hemen konut fiyatları da artış göstermeye başlar.

2018 yılında konut kredisi faiz oranları için finans uzmanları kredilerin bir miktar gerileyeceği öngörüsünde bulunurken şu anda bankalar tarafından uygulanan güncel konut kredisi faiz oranları için de kullanıma uygun olduğu görüşü ağırlık kazanmaktadır. Konut kredisinde kullanıcıların en büyük artısı konut kredisi yeniden yapılandırma başvurusu sayesinde kredi faiz oranlarının gerilemesi durumunda hemen bu yeni faiz oranlarından diledikleri anda yararlanma imkanına sahip olmalarıdır.Birde bankaların güncel konut kredisi faiz oranlarını yakından inceleyelim

Akbank 2018 Konut Kredisi Paketleri

Düşük faiz oranları ve uzun vade oranları ile akbank konut kredisi paketleri ev sahibi olmak isteyenlerin yanında alıyor.Akbank güncel konut kredisi faiz oranları aşağıdaki gibidir.

Akbank 2018 Konut Kredisi Paketleri Akbank 2018 Konut Kredisi Paketleri

Yapı Kredi 2018 Konut Kredisi Paketleri

Müşterilerine her zaman en uzun vade oranları sunan Yapı Kredi bankası, konut kredisi paketleri ile de müşterilerine en uygun kredi oranlarını sunuyor.

Yapı Kredi 2018 Konut Kredisi Paketleri Yapı Kredi 2018 Konut Kredisi Paketleri

Garanti Bankası 2018 Konut Kredisi Paketleri

Son dönemlerin en hızlı yükselişi gösteren bankası olan Garanti Bankası özellikle kredi paketleri ile de kullanıcılarını mutlu ediyor.Gerek ihtiyaç kredisi, gerekse konut kredisi ile müşterilerine en iyi faiz & vade oranlarını sunuyor

Garanti Bankası 2018 Konut Kredisi Paketleri Garanti Bankası 2018 Konut Kredisi Paketleri

Odeabank 2018 Konut Kredisi Paketleri

Ülkemize yeni giriş yapan Odeabank yeni çıkarmış olduğu kredi paketleri ile yeni müşterilerine uygun oranlı kredi paketleri sunuyor.Sizlerde Odeabank üzerinden konut kredisi kullanarak hayalinizdeki konuta sahip olabilirsiniz.

Odeabank 2018 Konut Kredisi Paketleri Odeabank 2018 Konut Kredisi Paketleri