Yapı Kredi Bankası, emekliler için özel bir promosyon paketi sunmaktadır. Emekli Sandığı, SSK ve BAĞ-KUR’dan emekli olan vatandaşlara yönelik başlatılan bu uygulama, birçok avantajı beraberinde sunuyor.

Emeklilerin masraflarını mümkün olduğunca azaltan ve onlara pek çok kolaylık sunan bu promosyon paketi, tüm emekliler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Emekli Paketi hakkında ayrıntılar yazımızda yer almaktadır.

Bu bilgiler haricinde merak edilenler, Yapı Kredi şubelerinden öğrenilebilir. Çok kısa ve kolay bir işlem neticesinde, avantajlı promosyondan yararlanan emekliler arasına katılmak mümkündür.

Emekli Paketi’ne Nasıl Başvurulur  

Yapı Kredi’nin emeklilere özel sunduğu Emekli Paketi’nden yararlanmak isteyen emekliler, yalnızca nüfus cüzdanları ile en yakın Yapı Kredi şubesine gitmelidir. Nüfus cüzdanını ibraz ederek, emekli maaşını Yapı Kredi’den almak istediğini belirtmelidir. Bununla alakalı yapılan işlemlerin ardından, emekli maaş hesabı açılır. Bu noktadan sonra kişi, Yapı Kredi banka kartı ile emekli maaşını ATM’lerden çekebilir.

Emekli Paketi İle Gelen Avantajlar  

Emekli Paketi’nden yararlanan tüm emekliler, hesap işletim ücreti ödemezler. Bu durum, sadece emekli maaşlarının yattığı hesap için geçerlidir. Yine bu paketten yararlanan emekliler, ATM, şube, mobil bankacılık ve internet bankacılığından yapacakları havale işlemleri için herhangi bir ücret ödemezler. Bu paketten yararlanan emekliler, kredi ihtiyaçları olduğunda, uygun faizlerle emeklilere özel kredi fırsatlarından yararlanabilirler.

Sadece emeklilere özel faiz oranları ile hazırlanmış kredi teklifleri sayesinde asla nakit sıkıntısı çekmezler. Emekli Paketi sayesinde kullanacakları kredilerini uygun taksitler ile zorlanmadan geri ödeyebilirler. Faiz oranları emeklilerin geri ödemede zorlanmayacağı şekilde ayarlanmıştır.

Ayrıca emeklilerin günlük bankamatik nakit çekim limiti 3000-TL olarak belirlenmiştir. İhtiyaçları doğrultusunda, herhangi bir ekstra ücret ödemeden, ülke genelindeki tüm Yapı Kredi ATM’lerinden maaşlarını çekebilirler