Bonus kredi kartınız varsa 2017’ye girerken çok kazançlı bir şekilde girmeniz mümkün. Bonus kredi kartı sahipleri 2017 şerefine düzenlenen 2’de bir 17 TL bonus kampanyasından yararlanıyor. Siz de bu kampanya sayesinde bonus kazanmak istiyorsanız kampanya detaylarını öğrenmek için yazımızı okuyun.

2017 yılına girerken hemen hemen tüm bankalar yeni yıl kampanyaları düzenliyorlar. Üstelik kredi kartlarına özel kampanyalar da düzenleniyor. Bunlardan biri de bonus kredi kartlarına özel 2’de bir 17 TL bonus kampanyası. Bonus kredi kartınız varsa siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bonus özellikli kredi kartlarına özel olarak düzenlenen bu kampanya kapsamında bonus üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kampanyadan yararlanmanız mümkün olacak. Bunun için bonus üye işyerlerinden tek seferde market, akaryakıt, giyim, kozmetik ve elektronik sektörlerinde ikisi ayrı olmak üzere 100’er TL’lik ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Tek seferde yapmanız gereken bu iki ayrı100 TL’lik ve üzeri alışverişinizden sonra 17 TL bonus kazanıyorsunuz. Tekrar iki adet ayrı ayrı ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda yine 17 TL kazanıyorsunuz.

Yani bu kampanya kapsamında iki tane 100 TL’lik alışverişinizde bir 17 TL bonus kazanmanız mümkün. Toplam 51 TL bonus kazanma hakkınız var. Bu 51 TL’lik bonusu kazanmanız demek 3 adet ayrı ayrı 17 TL’lik bonus kazanmanız anlamına geliyor. Bunun için 2’de bir olan alışverişleri 3 kez yapmanız gerekiyor. Yani aslında 600 TL ve üzeri alışverişiniz için 51 Tl bonus kazanıyorsunuz. Bu kampanyanın avantajlı olduğu söylenebilir. Ayrıca eğer Bonus Flaş uygulamanız varsa daha avantajlı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü Bonus Flaş sayesinde bu kampanyadan 51 TL değil 60 TL bonus kazanabilirsiniz.

2’de bir 17 TL bonus kampanyasından 9 Aralık 2016 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ilk harcamanızdan önce KAZAN yazarak 3340’a SMS atmanız gerekiyor. Kampanyaya Bonus Flaş ile katılacaksanız uygulamayı açarak “Hemen Katıl!” düğmesine tıklamanız yeterli olmakta. Eğer kartınız Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç özellikli ise kampanyaya katılmak için sizden 4,99 TL alınmaktadır. Ayrıca harcama yapmadan önce EVET KAZAN yazarak kartınızın son 6 rakamını 3340’a SMS ile göndermeniz ya da Bonus Flaş uygulamasından kayıt olmanız gereklidir.