İş Bankası geleneksel bayram kredisi kampanyasını duyurdu. İş Bankası bayram kredisini uygun faiz oranları ve vadelerle alabilir, çeşitli ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. 

İş Bankası Ramazan Bayramı’na özel geleneksel bayram kredisi veriyor. Bayram kredisi kampanyası 1 Haziran 2018 tarihinden 4 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Bu krediyi 10 bin TL’den 100 bin TL’ye kadar ve yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranlarıyla kullanmanız mümkün.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

İş Bankası krediye ihtiyacı olan müşterilerine çok avantajlı bayram kredisi kampanyası sunuyor. İhtiyaç kredisi almaya gereksiniminiz varsa ve çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun faizli kredi arıyorsanız bu kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Üstelik bu kredi başvurusunu çeşitli kanalları kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İş Bankası bayram kredisi kampanyasının vadesi en az üç ay ve en çok 48 ay şeklinde belirlenmiştir. Üstelik İş Bankası bu krediyi kefilsiz olarak vermektedir. Ancak müşterinin riskli durumu söz konusu ise yani kredi notunuz riskli seviyede ise ve risk raporunuzda sizi riskli gösteren durumlar varsa başvuru yaptığınız İş Bankası şubesi sizden kefil göstermenizi isteyebilir.

İş Bankası Bayram Kredisi Örnek Kredi Tutarları

Kredi Tutarı: 10 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,29

Kredi Vadesi: 24 ay

Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL

Yıllık Sigorta Primi: 67 TL

Aylık Taksit Tutarı: 502 TL


Kredi Tutarı: 25 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,27

Kredi Vadesi: 36 ay

Kredi Tahsis Ücreti: 125 TL

Yıllık Sigorta Primi: 158 TL

Aylık Taksit Tutarı: 907 TL


Kredi Tutarı: 50 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,25

Kredi Vadesi: 48 ay

Kredi Tahsis Ücreti: 250 TL

Yıllık Sigorta Primi: 314 TL

Aylık Taksit Tutarı: 1469 TL


Kredi Tutarı: 100 bin TL

Faiz Oranı: Yüzde 1,25

Kredi Vadesi: 48 ay

Kredi Tahsis Ücreti: 500 TL

Yıllık Sigorta Primi: 627 TL

Aylık Taksit Tutarı: 2938 TL

İş Bankası Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası bayram kredisine cep telefonunuzdan SMS göndererek başvuru yapmanız mümkündür. Bunun için NAKİT T.C. Kimlik numaranız Kredi Tutarı Aylık Geliriniz şeklinde bir SMS’i 4402’ye göndermeniz yeterlidir. Bu SMS’in tutarı 1 SMS’e karşılık gelen ücrettir.

Başvurunuzu SMS ile yapmak istemezseniz diğer başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. İş Bankası Bayram kredisine başvuru yapmak için kullanabileceğiniz diğer kanallar şunlardır:

  • İş Bankası internet şubesi
  • İş Bankası bankamatikleri
  • İş Bankası telefon bankacılığı: 0 850 724 0 724
  • İşCep ve İşTablet
  • İş Bankası şubeleri

Başvurunuzu yaptıktan sonra kredi talebinize bankanın verdiği cevabı SMS ile kısa sürede alabilirsiniz. Kredi tutarı örneklerinde belirtilen kredi tahsis ücretlerine BSMV ve KKDF dahil edilmemiştir. Sigorta primleri 35 yaşında bri müşteri için hesaplanmış ve örnek olarak verilmiştir.