2017 yılında taşıt almayı düşünüyorsanız otomobil firmalarının yaptığı faizsiz taşıt kredisi kampanyalarına bakmanızda fayda var. Pek çok ünlü otomobil firması, taşıt almayı düşünenler için faizsiz taşıt kredisi kampanyası düzenlemekte. 

2017 yılında taşıt almayı düşünenleri sevindirecek faizsiz taşıt kredisi kampanyaları mevcut. Birçok ünlü firma faizsiz kredi vermekte. Ancak bu kredileri elbette herkes alamamakta. Çünkü faizsiz taşıt kredisi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması ayrıca gelirinizin düzenli ve yüksek olması gerekiyor.

Bu yazımızda pek çok ünlü firmanın yaptığı faizsiz taşıt kredisi kampanyasını bulabilirsiniz. Bu firmalar arasında Fiat, Peugeot, Renault, Citröen ve Honda bulunmakta. Otomobil firmalarının yaptığı kampanyaların ayrıntılarını, verilen kredi tutarlarını, sunulan vade seçeneklerini, faizsiz taşıt kredileri ile satın alabileceğiniz modelleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Fiat, 2017 yılında müşterilerine faizsiz kredi veren firmalardan biridir. Bu kampanya sayesinde doblo ve egea marka araçlar için faizsiz kredi almanız mümkündür. Kredi notunuz yüksek ve geliriniz düzenli olmalıdır. Ancak bu firmadan sadece 20 bin TL ila 30 bin TL arasında faizsiz kredi alabilirsiniz. Kalan tutar için kredi almanız mümkün değildir.

Peugeot firması da 2017 yılında taşıt almak isteyen müşterilerine belirli marka otomobiller için  faizsiz kredi veren firmalardan biridir. Faizsiz kredi çekerek alabileceğiniz otomobillerin arasında Peugeot 2008 SUV, Peugeot 308, Peugeot HDİ ve Peugeot Allure, Peugeot 508 otomobiller vardır. Bu taşıtlar için Peugeot firmasının verdiği kredi tutarları ve sunduğu vade seçenekleri birbirinden farklıdır. Peugeot 2008 SUV için 24 ay vadeli ve faizsiz 24 bin TL, Peugeot 308 için 30 ay vadeli ve faizsiz 30 bin TL, Peugeot 301 için 15 ay vadeli ve faizsiz 15 bin TL, Peugeot 508 için 20 ay vadeli faizsiz 40 bin TL kredi alabilirsiniz. Fiat firması ayrıca Peugeot Partner için 20 bin TL, Peugeot Bipper için 18 bin TL ve Peugeot Boxer Van için 50 bin TL faizsiz kredi vermektedir.

Renault firması 2017 yılında müşterilerine Renault Megane ve Renault Clio marka taşıtlar için faizsiz kredi vermektedir. Bu krediden ikinci el aracınızı getirerek ya da sıfır kilometre bir taşıt alarak yararlanmanız mümkün. Renault firmasından 24 ay vadeli ve faizsiz 24 bin TL kredi çekebilirsiniz. İkinci el aracınızı firmaya vermeniz durumunda takas indirimi kampsamında 3 bin TL indirim yapılması da söz konusudur.

Citröen firması da müşterilerine 2017 yılında faizsiz taşıt kredisi veren firmalardandır. Citröen fimasından Citröen C3, Citröen C4, Citröen C5 taşıtları için ve ticarî taşıtlar için faizsiz kredi alabilirsiniz. Citröen C4 almak istediğinizde 20 ay vadeli faizsiz 30 bin TL kredi verilmektedir. Citröen Berlingo marka bir taşıt almak istediğinizde firma size 20 ay vadeli ve faizsiz 25 bin TL kredi verecektir.

Honda firması otomobil firmaları içinde en yüksek krediyi veren firma olabilir. Öyle ki Honda, Honda CRV model taşıt için bir yıl ertelemeli ve 36 ay vadeli 60 bin TL kredi veriyor. Ancak bu kredi ne yazık ki faizsiz değil. Firma kredi tutarına yüzde 1,32 oranında faiz uygulamakta. Aracın tutarının en fazla yüzde ellisine kadar kredi çekilebilmesi de ayrı bir dezavantaj olarak öne çıkmakta.