İş Bankası 2017’ye girerken yeni yıl kredisi kampanyasını duyurdu. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında %1,14’ten başlayan faizlerle çok avantajlı yeni yıl kredisi almak mümkün. Kredi kampanyasının detaylarını ve kredi başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

Türkiye İş Bankası, yeni yıla girerken çok avantajlı ihtiyaç kredisi veriyor. Kampanya kapsamında %1,14’ten başlayan faizlerle yeni yıl kredisi almak mümkün. Kampanyadan yararlanmak için kredi başvurunuzu 1 Aralık 2016 – 3 Ocak 2017 tarihleri arasında yapmanız gerekiyor. Bu krediyi ister küçük ister büyük tüm ihtiyaçlarınız için kullanmanız mümkün. “İhtiyacınız olduğunda krediniz İş Bankası’nda!” sloganıyla kredi kampanyasını duyuran İş Bankası, kredi başvurunuzu da kolayca yapmanızı sağlıyor. Çok avantajlı yeni yıl kredisi almak istiyorsanız başvuru yapmak için izlemeniz gereken adımları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İş Bankası’nın kredi kampanyası olan %1,14’ten başlayan faizlerle yeni yıl kredisine başvurmak için sadece cep telefonunuzu kullanmanız yeterlidir. Bunun için yapmanız gereken tek şey NAKİT T.C. KİMLİK NUMARASI KREDİ TUTARI AYLIK GELİR bilgilerinizi yazarak 4402’ye SMS şeklinde göndermektir. Talep ettiğiniz krediye onay verilip verilmediği konusunda gerekli cevabı banka size SMS olarak gönderecektir. Ancak elbette kampanyalı ve çok avantajlı yeni yıl kredisi için tek başvuru kanalı bu değildir. Yeni yıl kredisine İş Bankası internet şubesinden, bankamatiklerden, çağrı merkezinden, İşCep ya da İşTablet mobil uygulamalarından ya da şubelerden başvuru yapmanız mümkündür. Yani aklınıza gelebilecek her yerden yeni yıl kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru cevabınız yine cep telefonunuza banka tarafından SMS ile gönderilecektir.

%1,14’ten başlayan faizlerle yeni yıl kredisi almak istiyorsanız talep ettiğiniz kredi tutarıyla ilgili bilgi almalısınız. Buna göre, 12 ay vadeyle 5000 TL kredi aldığınızda faiz oranı %1,24, tahsis ücreti 25 Tl ve aylık geri ödeme taksit tutarınız 458 TL olacaktır. 24 ay vadeyle 10.000 TL kredi aldığınızda faiz ücret aynı kalacak, tahsis ücreti 50 TL olacak, aylık geri ödeme taksitleri 499 TL olacaktır. Eğer 36 ay vadeyle 25.000 TL ya da 48 ay vadeyle 50.000 TL kredi almak isterseniz faiz ücreti %1,14’e düşecektir.