Türkiye’nin ilk özel bankası olan ve kurumsal yapısı ile en güçlü bankalar sıralamasında her zaman ilk sıralarda yer almayı başaran İş Bankası oldukça yüksek müşteri sayısına sahiptir. Yüksek olan müşteri sayısı nedeni ile şubelerde olan yoğunluğu azaltmakta zorlanan banka aynı zamanda İş Bankası müşteri numarası üzerindeki yoğunluk nedeni ile de şikayetler almaktadır.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Ücretsiz Mi?

Müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 724 0 724 numarasını arayan kişilerin uzun bekleme süreleri sonucunda yanıt aradıkları soruların başında “müşteri hizmetlerini aramak ücretli mi?” sorusu olmaktadır. Evet ne yazık ki bu numarayı arayan kişilerin aramaları ücretli olarak gerçekleşmektedir.

Arayan kişinin ödeyeceği ücreti belirleyen etken ise aradıkları operatörün ücretlendirme tarifesidir. Ücretlendirme tarifesinde ödediğiniz dakika ücreti olarak İş Bankası müşteri hizmetleri arama ücreti tarifesi belirlenmektedir. Görüşmenin fazla uzaması ise genelde bağlanmak istediğiniz hatta fazla bekletilmenize bağlıdır. Bu nedenle mümkün olduğunda İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma seçeneklerini tercih etmeniz önerilmektedir.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Kolay Bağlanma 

Fazla ücret ödemek istemeyen kişilerin yapmaları gereken tuşlamaları öğrenerek bir daha ki aramalarında hiç beklemeden bu tuşlamaları gerçekleştirmeleridir. Bu nedenle her arama yaptığınızda kolay bağlanma tuşlarını not almanız gerekir.

Bunun yerine İş Bankası online müşteri hizmetleri telefon numarası bilgilerini de tuşlayarak yanıtlarınızı büyük bir kolaylıkla almanız mümkündür. Bunun için İş Bankası internet sitesi üzerinde yer alan online müşteri temsilcisi linkini tıklamanız yeterli olacaktır.